Hypoteční banka: Delší fixace s rozumným úrokem

AHR3cc404_01_vizual_gepard

Po České spořitelně tu máme další banku, která příšla s desetiletou fixací. Hypoteční banka nabízí novinku, úrok 1,89 % při fixaci na 10 let.

Pěkná hypotéka, nová akční nabídka Hypoteční banky, dává klientům možnost získat úrokovou sazbu 1,89 % s možností fixace na 3, 5, 7 či dokonce 10 let, a to pro všechny úvěry na bydlení ve výši nad 1 milion Kč s LTV do 70 % včetně a také bez poplatků za sjednání a správu úvěru.

„Úrokové sazby u hypotečních úvěrů jsou na setrvale nízké úrovni. A Pěkná hypotéka umožňuje našim klientům využít příznivé ekonomické situace a zafixovat si svou hypotéku s jedinečnou sazbou až na 10 let,“ uvedla Kateřina Krásová, ředitelka marketingu Hypoteční banky. „V době, kdy ceny rezidenčních nemovitostí začínají růst, je Pěkná hypotéka ideálním nástrojem nejen pro vyřešení vlastního bydlení, ale také pro efektivní zhodnocení volných finančních prostředků,“ dodala.

Pro získání Pěkné hypotéky stačí splnit minimum požadavků, a to sjednání pojištění úvěru v ČSOB Pojišťovně, inkaso splátek z běžného účtu v ČSOB/ERA a LTV (poměr výše úvěru k ceně nemovitosti) do 70 % včetně. Zájemcům o Pěknou hypotéku banka nabízí i speciální hypoteční kalkulačku, kde si mohou snadno spočítat výši měsíční splátky a obratem si nechat od banky zpracovat veškeré potřebné podklady.

Zajímá vás tato novinka a chcete se dozvědět víc informací? Kontaktujte naše poradce a nechte si od nich poradit nebo udělat nabídku.

 

 

 

-tfr-, zdroj: Hypoteční banka a.s.

Info když se změní zákon

Chcete být pravielně informovaní při změně zákonů?

CLOSE